KOMUNIKAT KOŃCOWY 44. BIEGI ZWYCIĘSTWA

Działdowo, 08.05.2018r.


Zapraszamy do prześledzenia wyników ...




Dziewczęta klasa I – 300m

  1. Chimkowska Oliwia SP 4

  2. Kłosowska Amelia SP 3

  3. Zajączkowska Amelia SP 2

  4. Masiak Katarzyna SP 4

  5. Wadecka Agata SP 3

  6. Smyka Julia SP 3

  7. Markowska Julia SP 3

  8. Szerszeń Nikola SP 2

  9. Szczepaniak Zofia SP 4

  10. Nazarewicz Kinga SP 4

  11. Masiak Lena SP 4

  12. Maja Ogrodowczyk SP 3

  13. Załęgowska Maria SP 2

  14. Rojewska Katarzyna SP 2

  15. Czarnecka Nikola SP 3

  16. Ożga Laura SP 3

  17. Stenkel Michalina SP 2

  18. Wiaterek Iza SP 3

  19. Fałkowska Lena SP 2

  20. Chorostowska Klaudia SP 2

  21. Ustich Tetiana SP 2

  22. Sobiech Zuzia SP 3

  23. Budzyńska Oliwia SP 2

  24. Kopciarska Nikola SP 2

  25. Rapelewska Lena SP 3

  26. Tarasiewicz Antonina SP 2

  27. Angowska Julia SP 2

  28. Wasielewska Lena SP 3

  29. Brzozowska Ola SP 3

  30. Brzozowska Lena SP 3

  31. Wilczewska Zuzanna SP 2

  32. Stempka Gabriela SP 2

  33. Jasik Nikola SP 3

  34. Patoka Asia SP 3

  35. Lipińska Wanessa SP 2

  36. Roguszczak Maja SP 3

  37. Jaskólska Amelia SP 2

  38. Gajewska Anna SP2




Chłopcy klasa I – 300m

  1. Rochon Grzegorz SP 4

  2. Utnicki Marcel SP 3

  3. Peć Dominik SP 3

  4. Rogalski Franek SP 3

  5. Konopka Antonii SP 4

  6. Lamparski Aleksander SP 2

  7. Piotrkowski Rafał SP 4

  8. Bachorowski Fabian SP 2

  9. Jaszewski Franciszek SP 2

  10. Wyrzykowski Kordian SP 3

  11. Malikowski Maciej SP 3

  12. Milczarek Igor SP 4

  13. Osmański Stanisław SP 2

  14. Andrejenko Kryspin SP 2

  15. Lech Jan SP 4

  16. Sobieraj Piotr SP 3

  17. Ulewiński Antonii SP 2

  18. Żóralski Adam SP 2

  19. Fiderski Szymon SP 2

  20. Grabowski Krzysztof SP 3

  21. Bułak Wiktor SP 2

  22. Sobotka Oskar SP 2

  23. Kęsicki Staś SP 3

  24. Hablutzel Oliwier SP 3

  25. Fydrych Michał SP 3

  26. Płocharczyk Alan SP 2

  27. Kempczyński Oskar SP 4

  28. Frelczak Jeremiasz SP 4

  29. Siemianowski Julian SP 3

  30. Lewalski Wiktor SP 2

  31. Jasik Bartosz SP 3

  32. Filip Dominik SP 4

  33. Paczkowski Kacper SP 2

  34. Zera Nikodem SP 4

  35. Raszkowski Kacper SP 2

  36. Cupał Hubert SP 2

  37. Kazimierczak Jakub SP 2

  38. Suś Czarek SP 3

  39. Nadarzyński Filip SP 3

  40. Olszewski Marcel SP 3




Dziewczęta klasa II – 300m

  1. Amejko Wiktoria SP 3

  2. Rzeszotalska Wiktoria SP 3

  3. Kusik Karolina SP 3

  4. Łączyńska Oliwia SP 4

  5. Sadowska Lena SP 3

  6. Angowska Zofia SP 3




Chłopcy klasa II – 300m

  1. Kosek Ksawier SP 3

  2. Kinast Kacper SP 3

  3. Grzegorczyk Szymon SP 3

  4. Ciżmański Kacper SP 3

  5. Nasiadka Konrad SP 3

  6. Szałkowski Szymon SP 3

  7. Sadowski Szymon SP 3

  8. Jankowski Szymon SP 3

  9. Wiśniewski Szymon SP 3

  10. Jakub Grabowski SP 3




Dziewczęta klasa III – 400m

  1. Machałowska Magdalena SP 3

  2. Cytlał Maria SP 4

  3. Prokopowicz Amelia SP 4

  4. Luda Wiktoria SP 4

  5. Ignerska Julia

  6. Buńkowska Anna SP 3

  7. Łamejko Elena SP 3

  8. Kęsicka Aleksandra SP 3

  9. Siatkowska Amelia SP 4

  10. Czuba Zofia SP 4

  11. Kowalska Amelia SP 3

  12. Jaroszewska Lena SP 3

  13. Grabowska Zofia SP 3

  14. Makarska Helena SP 4

  15. Nąć Oliwia SP 4

  16. Marcinkowska Julka SP 3

  17. Jackowska Lucyna SP 3

  18. Zajączkowska Zuzanna SP 3

  19. Przybyszewska Paulina SP 3

  20. Skibniewska Julia SP 3

  21. Kolk Daria SP 4

  22. Daria Wólkiewicz SP 3

  23. Kozłowska Antonina SP 3

  24. Mętlicka Maja SP 3

  25. Czarnecka Oliwia SP 3

  26. Świąteczna Aleksandra SP 3

  27. Masiak Michalina SP 4

  28. Orłowska Magdalena SP 3

  29. Utrata Maja SP 3

  30. Naparty Natalia SP 3

  31. Konkiel Anna SP 3

  32. Krystowczyk Aniela SP 3

  33. Chojnacka Michalina SP 3

  34. Durlak Monika SP 3

  35. Chechłowska Karolina SP 3

  36. Wojteczek Dominika SP 3




Chłopcy klasa III – 400m

  1. Anuszewski Wiktor SP 3

  2. Tessar Filip SP 3

  3. Prokopowicz Olek SP 3

  4. Suś Stanisław SP 3

  5. Ducha Grzegorz SP 4

  6. Kaczmarek Oskar SP 3

  7. Samsel Xawier SP 3

  8. Tomaszewski Krzysztof SP 3

  9. Sosnowski Kamil SP 4

  10. Stachowiak Paweł SP 3

  11. Dąbrowski Fabian SP 3

  12. Stańczak Robert SP 4

  13. Olczak Konrad SP 3

  14. Kozłowski Adam SP 3

  15. Stolarczyk Kryspin SP 4

  16. Rawłuszko Jakub SP 3

  17. Mikołajewski Adam SP 3

  18. Kwiatkowski Aleksander SP 3

  19. Ulatowski Mikołaj SP 3

  20. Stokłos Bartosz SP 3

  21. Szostek Nikolas SP 3

  22. Babalski Igor SP 3

  23. Kruszewski Cezary SP 3

  24. Draszkiewicz Miłosz SP 3

  25. Chądzyński Mateusz SP 3

  26. Malinowski Bartłomiej SP 3

  27. Wiśniewski Dominik SP 4

  28. Kempka Iwo SP 4

  29. Brzozowski Bartosz SP 3

  30. Kazimierczak Franciszek SP 3

  31. Jarzynka Kacper SP 3

  32. Przyborski Krzysztof SP 3

  33. Szczepaniak Patryk SP 3

  34. Agejczyk Daniel SP 3

  35. Kaczorowski Filip SP 3

  36. Nowakowski Kacper SP 3

  37. Czjkowski Kacper SP 3

  38. Leśniowski Igor SP 3

  39. Kołakowski Aleksander SP 3

  40. Angowski Mateusz SP 3

  41. Sztramski Szymon SP 3

  42. Cejman Adrian SP 3

  43. Szymczak Igor SP 3

  44. Marcinkowski Mikołaj SP 3

  45. Żórański Jan SP 4

  46. Olesiński Kacper SP 4

  47. Feko Kacper SP 3

  48. Anuszewski Patryk SP 3

  49. Guzowski Bartosz SP 4

  50. Szulc Dominik SP 3

  51. Sobiewski Oliwier SP 3

  52. Szarmacher Piotr SP 3

  53. Ważny Filip SP 3

  54. Cieśliński Adam SP 3

  55. Szymon Piątkowski SP 3

  56. Wierzbicki Dominik SP 3

  57. Piórkowski Mateusz SP 3

  58. Pydynkowski Filip SP 4

  59. Kolk Nataniel SP 3

  60. Zgliczyński Jakub SP 3




Dziewczęta klasa IV – 400m

  1. Falinowska Mara SP2

  2. Domeracka Lidia SP 2

  3. Dudalska Nikola SP 2

  4. Kotlińska Oliwia SP 3

  5. Zalewska Tosia SP 2

  6. Borkowska Oliwia SP 4

  7. Jakóbowska Aleksandra SP 2

  8. Polit Wiktoria SP 3

  9. Wiśniewska Alicja SP 3

  10. Stankiewicz Zofia SP 2

  11. Żóralska Hanna SP 2

  12. Stayka Alicja SP 3

  13. Pudlak Iga SP 4

  14. Ignerska Natalia

  15. Wrzecionowska Milena SP 2

  16. Mrowińska Maria SP 2

  17. Madej Zofia SP 2

  18. Nadarzyńska Ala SP 2

  19. Dolna Martyna SP 3

  20. Świniarska Zuzanna SP 4

  21. Soboczyńska Maja SP 2

  22. Lorkowska Aleksandra SP 4

  23. Ulatowska Natalia SP 3

  24. Borkowska Patrycja SP 4

  25. Osowiecka Patrycja SP 3

  26. Andrejenko Monika SP 2

  27. Mizeria Aleksandra SP 2

  28. Kempczyńska Oliwia SP 4




Chłopcy klasa IV – 400m

  1. Walencik Konrad SP 2

  2. Pydynkowski Jakub SP 2

  3. Chimkowski Mikołaj SP 4

  4. Jakusz Szymon SP 3

  5. Wasilewski Maciej SP 2

  6. Szynkiewicz Maciej SP 2

  7. Gromke Arkadiusz SP 3

  8. Szwejk Kacper SP 2

  9. Sowiński Oskar SP 4

  10. Strużyński Adam SP 4

  11. Bojarowski Antonii SP 4

  12. Dobucki Jakub SP 4

  13. Zarębski Piotr SP 3

  14. Świątek Michał SP 3

  15. Ustich Vladyslav SP 2

  16. Maluchnik Kacper SP 4

  17. Sobczak Marcel SP 2

  18. Kornelski Arkadiusz SP 4

  19. Ziętkowski Aleksander SP 2

  20. Siergiej Jakub SP 2

  21. Smyka Wiktor SP 3

  22. Żondlowski Kacper SP 3

  23. Pniewski Michał SP 2

  24. Cywilis Mateusz SP 3




Biegi ze względu na remont stadionu odbył się na boiskach przy ul. Świerkowej. Pogoda dopisała było ciepło i słonecznie. Pierwszych trzech zawodników w każdym biegu otrzymało dyplomy, medale oraz nagrody rzeczowe. Łącznie we wszystkich biegach wystartowało 245 dzieci. Zawody zorganizował i przeprowadził Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie.