K O M U N I K A T  K O Ń C O W Y

45. BIEGI ZWYCIĘSTWA Działdowo, 08.05.2019r.

Biegi odbył się na stadionie miejskim. Dzieci z roczników 2011 oraz 2010 biegały na dystansie ok. 300m natomiast dzieci z roczników 2009 oraz 2008 na dystansie ok. 400m.

Dziewczęta rocznik 2011

  1. Ogrodowczyk Lena SP nr 1 Działdowo

  2. Chawrilska Julia SP nr 1 Działdowo

  3. Buraczyńska Maja SP nr 3 Działdowo

  4. Wiśniewska Alicja SP nr 3 Działdowo

  5. Julia Olszewska SP nr 1 Działdowo

  6. Leoniak Hanna SP nr 3 Działdowo

  7. Kucharska Tatiana SP nr 3 Działdowo

  8. Flaszyńska Nadia SP nr 3 Działdowo

  9. Baszczewska Matylda SP nr 4 Działdowo

  10. Madej Nina SP nr 4 Działdowo

  11. Kempka Alicja SP nr 3 Działdowo

  12. Ogonowska Julia SP nr 4 Działdowo

  13. Wodzyńska Zofia SP nr 4 Działdowo

  14. Brzozowska Alicja SP nr 3 Działdowo

  15. Bartkowska Joanna SP nr 4 Działdowo

  16. Kęsicka Wiktoria SP nr 4 Działdowo

  17. Nowicka Anastazja SP nr 3 Działdowo

  18. Przyborowicz Julia SP nr 3 Działdowo

  19. Wrombel Zuzanna SP nr 4 Działdowo

  20. Rochmińska Anna SP nr 3 Działdowo

Chłopcy rocznik 2011

  1. Chodzyński Kacper SP nr 3 Działdowo

  2. Łęgowski Brajan SP nr 4 Działdowo

  3. Duchna Tomasz UKS MOSiR Działdowo

  4. Rzymowski Maksymilian SP nr 3 Działdowo

  5. Domeracki Paweł SP nr 3 Działdowo

  6. Przybyło Jan SP nr 1 Działdowo

  7. Kwiatkowski Joachim SP nr 4 Działdowo

  8. Chyziak Wiktor SP nr 3 Działdowo

  9. Brzozowski Franciszek SP nr 4 Działdowo

  10. Szczepaniak Wiktor SP nr 3 Działdowo

  11. Szpejna Sebastian SP nr 4 Działdowo

  12. Rolka Janusz SP nr 4 Działdowo

  13. Tuński Oliwier SP nr 3 Działdowo

  14. Przyborski Oskar SP nr 3 Działdowo

  15. Radzanowski Julian SP nr 3 Działdowo

  16. Wojciechowski Stanisław SP nr 3 Działdowo

  17. Cejman Michał SP nr 3 Działdowo

  18. Ruciński Jakub SP nr 3 Działdowo

  19. Ćwikliński Szymon SP nr 3 Działdowo

  20. Dębski Jan SP nr 3 Działdowo

  21. Przyborski Oskar SP nr 3 Działdowo

  22. Szulc Marcel SP nr 3 Działdowo

  23. Wółkiewicz Nikodem SP nr 3 Działdowo

  24. Margalski Maksymilian SP nr 4 Działdowo

  25. Żółtowski Szymon SP nr 1 Działdowo

  26. Pytel Gabriel SP nr 3 Działdowo

  27. Kwiatkowski Jan SP nr 4 Działdowo

  28. Naparty Adam SP nr 3 Działdowo

Dziewczęta rocznik 2010

  1. Osowiecka Wiktoria SP nr 3 Działdowo

  2. Chimkowska Oliwia SP nr 4 Działdowo

  3. Kłosowska Amelia SP nr 3 Działdowo

  4. Smyka Julia SP nr 3 Działdowo

  5. Karpińska Vanesa SP nr 1 Działdowo

  6. Panek Joanna SP nr 4 Działdowo

  7. Czarnecka Maja SP nr 4 Działdowo

  8. Masiak Katarzyna SP nr 4 Działdowo

  9. Masiak Lena SP nr 4 Działdowo

  10. Wadecka Agata SP nr 3 Działdowo

  11. Ogrodowczyk Maja SP nr 3 Działdowo

  12. Ożga Laura SP nr 3 Działdowo

  13. Nazarewicz Kinga SP nr 4 Działdowo

  14. Sobiech Zuzanna SP nr 3 Działdowo

  15. Różańska Alicja SP nr 3 Działdowo

  16. Pszenna Lilianna SP nr 1 Działdowo

  17. Szczepaniak Zofia SP nr 4 Działdowo

  18. Ropelewska Lena SP nr 3 Działdowo

  19. Jasik Nikola SP nr 3 Działdowo

  20. Wasielewska Lena SP nr 3 Działdowo

  21. Tyburska Wiktoria SP nr 1 Działdowo

  22. Szorcz Iga SP nr 3 Działdowo

Chłopcy rocznik 2010

  1. Utnicki Marcel SP nr 3 Działdowo

  2. Konopka Antonii SP nr 4 Działdowo

  3. Peć Dominik SP nr 3 Działdowo

  4. Wyrzykowski Kordian SP nr 3 Działdowo

  5. Rochoń Grzegorz SP nr 4 Działdowo

  6. Rogalski Franciszek SP nr 3 Działdowo

  7. Milczarek Igor SP nr 4 Działdowo

  8. Fydrych Michał SP nr 3 Działdowo

  9. Cybulski Bartosz SP nr 3 Działdowo

  10. Hablutzel Oliwier SP nr 3 Działdowo

  11. Lazarewicz Nikodem SP nr 3 Działdowo

  12. Repka Wiktor SP nr 3 Działdowo

  13. Nadarzyński Filip SP nr 3 Działdowo

  14. Frelczak Jeremiasz SP nr 4 Działdowo

  15. Jasik Jakub SP nr 3 Działdowo

  16. Kozicki Michał SP nr 1 Działdowo

  17. Kempczyński Oskar SP nr 4 Działdowo

  18. Grabowski Krzysztof SP nr 3 Działdowo

  19. Suś Cezary SP nr 3 Działdowo

  20. Rojewski Jakub SP nr 4 Działdowo

  21. Siemianowski Julian SP nr 3 Działdowo

  22. Barcikowski Wojciech SP nr 3 Działdowo

  23. Dolny Karol SP nr 3 Działdowo

  24. Kołodziejski Karol SP nr 3 Działdowo

  25. Zera Nikdem SP nr 4 Działdowo

  26. Duszyński Aleksander SP nr 1 Działdowo

  27. Pabijanek Dawid SP nr 3 Działdowo

Dziewczęta rocznik 2009

  1. Cytlał Maria SP nr 1 Działdowo

  2. Nąć Oliwia SP nr 1 Działdowo

  3. Spychała Amelia SP nr 4 Działdowo

  4. Szymańska Lena SP nr 4 Działdowo

  5. Czuba Zofia SP nr 1 Działdowo

  6. Makarska Helena UKS MOSiR Działdowo

  7. Lewandowsk Wiktoria SP nr 1 Działdowo

  8. Kolk Daria SP nr 1 Działdowo

Chłopcy rocznik 2009

  1. Duchna Grzegorz SP nr 4 Działdowo

  2. Tessar Filip SP nr 3 Działdowo

Dziewczęta rocznik 2008

  1. Baranowska Oliwia SP nr 3 Działdowo

  2. Nawrocka Oliwia SP nr 1 Działdowo

  3. Kostrzewa Liliana SP nr 1 Działdowo

  4. Wiesiołek Wiktoria SP nr 1 Działdowo

  5. Kochańska Marta SP nr 1 Działdowo

  6. Bugowska Maria SP nr 1 Działdowo

  7. Jaroszewska Lena SP nr 3 Działdowo

  8. Pacioch Roksana SP nr 3 Działdowo

  9. Gorzkiewicz Julia SP nr 3 Działdowo

  10. Kargol Eryka SP nr 1 Działdowo

  11. Duda Nikola SP nr 2 Działdowo

  12. Grabowska Nikola SP nr 3 Działdowo

  13. Wókiewicz Daria SP nr 3 Działdowo

Chłopcy rocznik 2008

  1. Went Witold SP nr 1 Działdowo

  2. Olesiński Kacper SP nr 1 Działdowo

  3. Samsel Nikodem SP nr 3 Działdowo

  4. Stańczak Robert SP nr 1 Działdowo

  5. Stolarczyk Kryspin SP nr 1 Działdowo

  6. Kozłowski Adam SP nr 3 Działdowo

  7. Chądzyński Mateusz SP nr 3 Działdowo

  8. Choszczewski Oliwier SP nr 1 Działdowo

  9. Żondlowski Oskar SP nr 1 Działdowo

  10. Piotrowski Adam SP nr 1 Działdowo

  11. Cisak Bartosz SP nr 1 Działdowo

  12. Rochoń Miłosz SP nr 1 Działdowo

  13. Cejman Adrian SP nr 3 Działdowo