TURNIEJ ANDRZEJKOWY
w HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ


W sobotę 24 listopada 2018r w hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 2 w Działdowie odbył się Andrzejkowy Turniej w Halowej Piłce Nożnej mężczyzn z udziałem 5 zespołów.

Turniej rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Dwie drużyny Areszt Śledczy oraz Królewskie Działdowo miały taką samą ilość punktów oraz strzelonych i straconych bramek. O zwycięstwie zadecydowały rzuty karne w których lepsza okazała się drużyna - Królewskie Działdowo.

UWAGA!!!

LODOWSKO CZYNNE OD DNIA 01.12.2018r. (SOBOTA)



Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu od godz. 10:00 do godz. 20:00 z przerwą techniczną od godz. 13:45 do godz. 14:45. Wejścia na taflę odbywają się o pełnych godzinach, ostanie wejście o godz. 19:00.

Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

 

Dnia 16 grudnia 2018 r. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Działdowie organizuje Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej dla dzieci urodzonych w roku 2006 i młodszych.


Turniej odbędzie się o godz. 10:00 na Hali SP Nr 2 (ul. Sportowa). W Turnieju mogą brać udział 10-osobowe zespoły, a zgłoszone drużyny obowiązują jednolite stroje.

System rozgrywek zostanie ustalony w zależności od ilości zgłoszonych zespołów. Mecz trwa 15 minut, bez przerw i bez zmiany boisk.

Zgłoszenia przyjmowane są w biurze MOSiR do dnia 13.12.2018r. do godz. 15:00. Drużyny są zobowiązane przynieść zgłoszenie które można pobrać na naszej stronie www.mosirdzialdowo.pl (nazwa drużyny, skład, tel. kontaktowy). Tego samego dnia odbędzie się spotkanie organizacyjne oraz losowanie.

ANDRZEJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

 

ZAPRASZAMY NA ANDRZEJKOWY TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ. TURNIEJ ODBEDZIE SIĘ 24 LISTOPADA 2018r O GODZ. 10:00 (HALA SPORTOWA PRZY SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 2 W DZIAŁDOWIE). ILOŚĆ DRUŻYN OGRANICZONA – 12 ZESPOŁÓW.

DRUŻYNA MOŻE LICZYĆ 4 ZAWODNIKÓW W POLU I 5 BRAMKARZ (URODZONYCH W 2001 ROKU I STARSZYCH), OBOWIĄZUJĄ JEDNOLITE STROJE.

 Kolejność pojedynków sobotniego Turnieju Piłki Siatkowej
organizowanego z okazji Święta Niepodległości 

 

G r u p a A                           G r u p a B

   1. ABSOLWENCI                      1. PETARDA

      2. UWM                                   2. UKS ZS NR 1 Dz-wo

          3. KS KOZŁOWO                       3. AKS KORMORAN

                4. NOSOŻERCY OLSZTYN         4. HEINZ GLASS